طراحی هویت بصری

مهم است که مشتریان و مخاطبان شما قبل از حضور در جلسه ایی با شما ذهنیت درست و شفافی از برند، خدمات یا محصولات شما داشته باشند. ابزاری که به آسانی و صرف هزینه مناسب به شما کمک میکند که بدون زیاده گویی به این هدف برسید هویت بصری مناسب است.

طراحی هویت بصری
طراحی کاتالوگ

طراحی لوگو، کاتالوگ، بروشور و پوستر

ابزاری مناسب برای معرفی محصولات یا خدمات و ارائه اطلاعات آن‌ها به مخاطبین کاتالوگ و بروشور می‌باشد. بروشور برای معرفی شرکت یا برند و نوع خدمات و محصولات آن و کاتالوگ برای معرفی لیست محصولات و توضیح ویژگی آن ها تهیه می‌شود.

موشن گرافیک

امروزه با توجه به فرصت کمتر مخاطبین برای مطالعه و فرصت کوتاه صاحبین مشاغل برای معرفی شرکت یا برندشان یک راه حل مناسب و جذاب استفاده از ویدئوگرافیک می‌باشد. در مدتی زمانی کوتاه با حداکثر جذابیت محتوای خود را به مخاطب انقال دهید.

طراحی قالب سایت

طراحی قالب وبسایت

امروزه سایت‌ها به عنوان کارت ویزیت شرکت‌ها استفاده می شوند. داشتن سایتی با شخصیت به شما و کسب و کارتان کمک می کند تا در میان مخاطبین‌تان جایگاه مناسبی داشته باشید. ما به شما کمک می کنیم تا طراحی مناسبی برای صفحات سایت خود و یا صفحات فرود کمپین‌تان داشته باشید.

عکاسی تبلیغاتی

ساده‌ترین و شیواترین راه ارتباط با مشتری تصویر است. ارائه تصاویر با کیفیت از محصولات، خدمات یا محیط کار شما انتخاب و اعتماد را برای مخاطب آسان‌تر می‌سازد. ما با استفاده از متخصصین این حوزه، به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید برند خود را در ذهن مخاطبین و مشتریان ماندگار کنید.